Acun Medya İletişim Numarası ve Yardım Hattı

Acun Medya iletişim numarası ile Acun ILICALI'ya problemlerinizi, öneri ve şikayetlerinizi ulaştırıp yardım isteyebilirsiniz. Acun ILICALI İletişim Numarası ile sizlerde Acun ILICALI ile hemen iletişim kurabilir dilerseniz Whatsapp üzerinden yazabilirsiniz.

Ülkemizde oldukça popüler olan Acun Ilıcalı, 29 Mayıs 1969 doğumlu olup, günümüz itibariyle 52 yaşındadır. 4 çocuk babası olan Acun ılıcalı, aslen Erzurumludur. Türk girişimci olan Acun ılıcalı aynı zamanda çok önemli işlere imza atan uluslararası iş adamıdır. Özellikle sahibi olduğu birden çok kanal sayesinde daha fazla güçlenerek adını tüm dünyaya duyurmuştur. Şöhret olmadan önce sunuculuk yapan Acun ılıcalı, şimdilerde ise başarılı bir yapımcıdır.

Tv8, Tv8,5 ve Acun Medya’nın sahibi olan Acun Ilıcalı, dijital platformda da kanal sahibi olmuştur. Çok fazla ülkede prodüksiyon şirketi bulunan ünlü televizyoncunun adı internet üzerinde sıkça aranmaktadır. Özellikle Acun ILICALI iletişim numarası çok fazla insan tarafından merak konusu olmuştur.

Acun Medya İletişim Numarası: 0212 324 88 56

Acun ILICALI Telefon Numarası

Acun Ilıcalı sadece Türkiye’de değil, dünya çapında da adını herkese duyurmuştur. Özellikle yurtdışında yaptığı yarışmalar, önemli ülkelerce izlenme rekorları dahi kırmıştır. Ünlü iş adamı, sadece iş konusunda değil; yaptığı yardımlarla da çok fazla gündem konusu olmaktadır. Sadece bireysel yardımlar yapmakla kalmayıp; aynı zamanda ülke geneli yardım kampanyaları dahi başlatmaktadır. Ayrıca iddialı yarışma programlarına imzasını atan Acun Ilıcalı bu durumun doğal sonucu olarak izleyicilere hitap etmek noktasında başarılı projelerin de içerisinde yer almaktadır.

Bu yazımız; Acun ILICALI, Acun Ilıcalı Telefon Numarası, Acun Ilıcalı Whatsapp, Acun Ilıcalı Adresi, Acun Ilıcalı Telefonu, Telefon Numarası, Acun Medya İletişim, Acun Medya İletişim Numarası, Acun Medya İş Arıyorum, Acun ILICALI İletişim, Acun ILICALI İletişim Numarası, İletişim gibi kelimeler kullanılarak üretilmiştir.

Ünlü ve başarılı iş adamının yaptığı yardım kampanyalarına çevresindeki önemli isimler de büyük bağışlar yapmaktadır. Bundan dolayı Acun Ilıcalı’nın başlattığı yardım kampanyalarının önemi daha da artmaktadır. Bu nedenle Acun ILICALI yardım telefon numarası internet üzerinde en çok aranan bilgilerden biridir. Bu sayede pek çok kişi ve topluluğa umut kaynağı olmuştur. Ülkemizde çok sayıda başarılı yapıma imzasını atan Acun Ilıcalı iddialı yarışmalarıyla gündeme gelmektedir.

Acun Ilıcalı Yardım Telefon Numarası: 0212 324 88 56

Acun ILICALI Whatsapp Numarası

Ülkemizin önemli isimlerinden biri olan Acun Ilıcalı, yaptığı yarışma programlarıyla her zaman gündem olmuştur. Son dönemlerde de dijital platforma ayak uydurup EXXEN adıyla çıkardığı sanal kanal, sıkça konuşulan programlarla damga vurmaktadır. Bu nedenle Acun ILICALI whatsapp numarası hattına her gün binlerce mesaj yağmaktadır. Bu iletişim bilgileri Acun Ilıcalı’nın şahsi numaraları değildir. Bu sayede yetkilendirilen kişilerce, hatlara gelen bildirimlere aktif olarak cevaplar verilmektedir.

Acun Ilıcalı ülkemizde en popüler karakterler arasında yer almaktadır. Bu durumun doğal sonucu olarak ona ait iletişim bilgileri sıklıkla merak edilmektedir. Ilıcalı’dan yardım isteyen ya da yarışma programlarına katılmak isteyenlerin sayısı da oldukça fazladır. Buna istinaden, Acun Ilıcalı ile iletişime geçmek isteyen çok sayıda insan, bu hatlara yönelmektedir. Gelen her çağrıya oldukça fazla önem verilmektedir. Bu noktada Acun Ilıcalı iletişim bilgileri sıklıkla merak edilmektedir.

Acun ILICALI Whatsapp Numarası: 0212 324 88 56

Acun ILICALI Resimleri

19 Eylül 2021 
Görüşlerinizi Belirtmek İster misiniz?
Yorumlar (1 Yorum)
  • Gonca la**

    Selamun Selamun aleykum ben kayserıden gonca la** esım cezaevinde 1.5 yıldır bir bebegım var 2 yasında colyak hastası ayda iki defa hastaneye goturuyorum tedavısıı İcin evim kıra kimim kimsem yok calısamıyorum bebegımi bırakamıyorum kimseye emanet edemiyorum yetimhanede buyudum esimın inde kimi kimsesi yok bu yuzdrn evimden cıkartmaya calısıyor ev sahibim 2 aylık ev kıramı eremedım biz bebegımle hastanede iken kapımı kırıp esyamı kapıya atmaya calısmıs ben bugun bebegıme ekmek dahi bulup yediremedım evimde tupum yoktu yemek pısıremedım ve kıramı odeyemedıgım İcin muhtemelen beni ve bebegımi sokaga atacaklar ben neyse kalırım am bebegım kucuk ve hasta o dısarda kalamaz Bana yardım edin en azından 2 aylık kiram İcin destek olun evime gelip bakabilirsiniz kapım kırık arkasına agırlık koyuyorum kapanması İcin kapımın ben kıramı odeyıp cocugumun ılaclarını karsılamak İcin tvmı evimdeki esyamı sattım Bana yarıdım edin lutfen ben ne yapabilirim benim cagrem yok benim baska cagrem kalmadı eger isterseniz evime gelip bakabilirsiniz ben el kadar bebegımi bugun ac uyuttum