Canbebe Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Canbebe ( ontex a.ş.)1990 yılında kurulan Türkiye genelinde bebek bezi üreten silivri selimpaşa yer alan üretim fabrikası bulunmaktadır. Canbebe bebek bezi, hasta bezi üretimi ile birlikte ıslak mendilde üretmektedir. Üretilen ve tüketici ile buluşan bezler ile ilgili şikayet öneri veya başka diğer konular hakkında müşteri hizmetleri ile görüşmek için telefon numarasını arayabilirsiniz. Canbebe ürünlerini bütün alışveriş merkezlerinde veya marketlerde bulabilirsiniz.

Canbebe Müşteri Hizmetleri telefon numarası 0800 ile başlamaktadır. Canbebe ürünleri kalite odaklı çalışan bir firma olduğu için öncelikli olarak bebeklerin ve diğer ürünleri kullanan kişilerin sağlığını düşünmektedir. Bu yüzden öncelikli müşteri odaklı olarak çalışan kurumsal bir firmadır.

Canbebe Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
0800 219 02 14

1 Yorum

  1. Yasemin Yanıtla

    Bu yorumu onaylamayacaksınız bile biliyorum ama bir anne olarak şu an canbebeye o kadar kızgınım ki yinede yazmak istedim telefonların hiç biri açılmıyor bize ulaşın kısmından mesaj gönderiyorum dönüş yapılmıyor “Canbebe ürünleri kalite odaklı çalışan bir firma olduğu için öncelikli olarak bebeklerin ve diğer ürünleri kullanan kişilerin sağlığını düşünmektedir. Bu yüzden öncelikli müşteri odaklı olarak çalışan kurumsal bir firmadır.” bu ifadeyi web sayfanıza yazarak laf kalabalığı yapmışsınız sadece.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir