Huawei Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Huawei günümüzde en çok kullanılan iletişim telefonları cihazlarından birisidir. Huawei arızalı, kırık ve bozulan ürünleri garanti kapsamında teknik servis tamiri veya değişimi yapan Türkiye ‘nin heryerinde çağrı merkezi bulunan köklü bir cep telefonu üretimini yapan firmadır. Huawei kaliteli cep telefonu üreten firmalardan birisidir. Akıllı cep telefonlarının Huawei üretimi ile Türkiye ‘de bir çok avm ‘de ve cep telefonu marketlerinde satışı yapılmaktadır. Üreticisi olan firma tarafından verilen garanti ile bozulan veya kusurlu olan ürünleri Türkiye Teknik servisi arayarak değişim talebinde bulunabilir veya telefonunuzu tamir ettirebilirsiniz.

Huawei Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarasını arayarak teknik servis kaydı oluşturabilirsiniz. Oluşturduğunuz teknik servis ile takip edebilirsiniz. Türkiye ‘de bir çok telefon üreticilerinin en büyük sorunu olan Huawei hizmetleri 0216 telefon numarasını arayarak destek isteyebilir ve şikayet edebilirsiniz.

Huawei Müşteri Hizmetleri Telefon Numaraları

Huawei Türkiye teknik servis 0212 380 22 00
Huawei Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası 0216 633 88 00

2 yorum

  1. Duygu ERDEM Yanıtla

    Merhaba, ben Galatasaray Üniversitesi İşletme Kulübü’nden Duygu. Size, okulumuzda yapılacak olan bir etkinlik hakkında konuşmak ve bunun hakkında bilgi verip davet sunmak amacıyla mesaj atıyorum. Aslında sizi site üzerinden verilen telefon numaralarınızdan pek çok kez aradım fakat ulaşamadım bu yüzden burayı kullanmak mecburiyetinde kaldım. Lütfen bu konuyla alakalı konuşabileceğim herhangi bir yetkili kişiye bu ricamı iletip onunla bağlantı kurmamızı sağlayabilir misiniz?

  2. Ahmet Topuz Yanıtla

    Çağrı merkezi telefonu sürekli meşgul iletişim mümkün görunmuyor,yeni aldığım P9 lite 2017 akıllı telefonum servise gitti 19 gün telefonum hala gelmedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir