SHOW HABER WHATSAPP İHBAR HATTI

Show Ana Habeyayın hayatına uzun yıllardır devam eder. Her durumda objektif habercilik anlayışını benimseyen Show TV, insanların da yöneldiği bir kanal olarak ortaya çıkar. İlkeli yayın anlayışı doğrultusunda istenilen her durumda insanları haber ile buluşturur. Show Haber uzun zamandır haber kuşağında üst sıralarda yerini alır. En iyi haber kanalı olarak da çok fazla sayıda ödül ile buluşmuştur. Bunun sonucunda da etkili haber anlayışına hiç ara vermeden etkili bir şekilde devam etmektedir.

Show Ana Haber’in çağrı merkezi iletişim telefon numarası, WhatsApp ihbar hattı bulunmaktadır. Bu iletişim bilgilerinden Show Ana Haber Bültenine ihbarda bulunabilirsiniz.

Show tv haber kanalları içerisinde yer alan habere konu olabilecek herşeyi whatsapp telefon numarasına video resim göndererek haber olmasında yardımcı olabilirsiniz. Showtv kanalında tüm vakit haberlerinde sizin ihbar ettiğiniz haber kalitesindeki herşeyi gönderebilirsiniz. Show tv ihbar telefon numaralarını arayarak canlı yayına bağlanabilirsiniz. Show Tv Whatsapp İhbar Hattı 0533 lü telefon numarası bulunmaktadır.

Haber niteliği taşıyan elinizdeki bilgileri bizimle paylaştıktan sonra değerlendirmeye alınıp daha sonra haber saatimizde yayınlanmak üzere hazırlanıp size güncel şekilde paylaşılmaktadır. Tüm türkiye ve tüm dünyada olan biteni öğrenebileceğiniz  en güzel uygulama olan whatsapp ihbar hattı 7/24 sizin ulaşabileceğiniz ve bunun yanı sıra şikayet , görüş ve önerilerinizi de sunabilirsiniz.

Show tv haber whatsapp ihbar hattı ; 0533 701 91 61 

2 yorum

  1. Dilara Yanıtla

    5 Kasım 2018 tarihde düzenlenen kpss sınavına girmek için gittiğim okulda kimliğim olmadığı fakat kimlik fotokopisi ve ehliyetimin bulunmasına rağmen sınava alınmadım çok çalıştım çok çabaladım 2 senem boşa gitti bu konuyla ilgilnemizinj arz ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir