Tüketici Hakları Şikayet İletişim Telefon Numarası

Aldığınız ürün ve hizmet ile ilgili olarak hakkınızın yendiğini düşünüyorsanız Tüketici Hakları sizin hakkınızı korumak için kurulmuştur. Bir tüketici olarak hizmet yada ürün tüketimi yapıyorsanız ve yaptığınız bu tüketimde tam anlamı ile gerçekleşmiyorsa öncelikle hakkınızı aramalısınız. Devlet insanların haklarını en iyi şekilde araması için Tüketici Hakları Hakem Heyeti kurmuştur. Bu hakem heyeti tüketim yapan kişilerin haklarını sonuna kadar korumak istemektedir.

Günümüzde insanların haklarını korumak için hakem heyeti kurulmuştur. Hakem heyetine başvuruda bulunmak için çağrı merkezi telefon numarasını arayabilirsiniz. Çağrı merkezi iletişim telefon numarası 0212 alan kodu ile başlamaktadır.

Tüketici Hakları Şikayet Telefon Numarası
0212) 873 25 23 veya ALO 175

Tüketici Hakkı irtibat formu iletişim
Hakem Heyeti Şikayet Formu

 

1 Yorum

  1. Hasan karakus Yanıtla

    Vodafone faturamı Yanlışlıkla iki kere yatırmışım ve tekrar Vodafone arayıp dekontlarını gönderip şikayetimi bildirdim Ama buna rağmen bana geri dönüş yapmadılar ve en son dediler ki Öbür aydan onu düşeriz ama maalesef ödemem şu anda görünmüyor diyorlar ve şuan faturam ödenmemiş görünüyor ne yapabilirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir